Jízda Hummerem H2

Pokud chcete spojit adrenalinovou projížďku s celodenním, rodinným výletem, tak neváhejte a vyrazte na projížďku v Hummeru H2, která se bude odehrávat v největším Hummer centru v České republice. Hummer centrum se nachází u Prahy a jeho součástí je také historická tvrz, na jejíž návštěvu obdržíte volné vstupenky a můžete ji navštívit po skončení programu. Návštěvu tvrze ocení jistě především děti, ale také dospělí si zde přijdou na své. Budete mít šanci poznat, jakým způsobem probíhal život na takové středověké tvrzi, uvidíte spoustu zajímavých představení, rytířských soubojů a zkrátka vše, co ke středověku patří. Rovněž můžete navštívit i oficiální Hummer obchod a koupit si nějaký ze spousty suvenýrů. V areálu Hummer centra najdete i Motorest se stylovou restaurací, ve které na vás čeká skutečně velký výběr jídel. Motorest nabízí také ubytování.

Vlastní projížďka ve voze Hummer H2 se bude odehrávat na speciálně připravené trati a nudit se rozhodně nebudete. Při své jízdě můžete do vozu přibrat ještě dva spolujezdce, jimiž mohou být i děti do 12-ti let, ovšem v tom případě je nutné použít dětskou autosedačku. Pro řízení vozu musíte vlastnit řidičský průkaz patřičné skupiny. Jízdy probíhají za každého počasí. Není předepsán žádný speciální oděv pro jízdu a závisí tedy pouze na vaší volbě. Doporučováno je ale pohodlné sportovní oblečení. Před jízdou budete bleskově seznámeni s vozem a poté vás čeká 10 minut jízdy se zkušeným instruktorem, který vám vysvětlí řízení vozu a předvede co vůz dokáže. Pak již přijde vaše chvíle a můžete si užít řízení Hummeru H2 po dobu 35 – 40 minut.

Po skončení jízdy se můžete těšit na zajímavé upomínkové předměty, jako například model vozu Hummer, propagační Hummer CD a výtisk časopisu Offroad. Rovněž řidič a posádka obdrží již zmíněnou vstupenku do Hummer tvrze a VIP slevovou kartu na 10% slevu na nákupy v hummer shopu v Hummer centru. Kromě vlastní projížďky si máte možnost prohlédnout ještě další zajímavé úpravy vozů Hummer.

Cena tohoto nezapomenutelného zážitku je cca tři tisíce Kč.

Jízdy v Hummeru H2 jsou nabízeny také u města Olomouc, takže i Moraváci si můžou dopřát tento zajímavý zážitek. Cena a přibližný časový rozvrh je podobný, jako u zážitku v pražském Hummer centru.