Jízda Hummerem H1

Pokud vás láká především adrenalin a chcete se projet skutečně v tom nejlepším, co se v segmentu terénních vozů kdy objevilo, dejte přednost vozu Hummer H1. Na speciálně připravené trati plné překážek dokonale využijete všechny přednosti tohoto vozu. Trať se nachází v okolí Prahy. Jízdy probíhají za každého počasí, v extrémních podmínkách nejlépe zjistíte, jak úžasný vůz právě řídíte. Ve voze s řidičem mohou sedět ještě dva spolujezdci, takže s sebou můžete vzít i své kamarády nebo rodinu. Minimální věk spolujezdců je však 12 let. Řídit smí pouze jedna osoba nebo instruktor. Řidič musí být pochopitelně držitelem řidičského průkazu příslušné skupiny a před jízdou je povinen podepsat krátké prohlášení o respektování pokynů a předložit řidičský a občanský průkaz ke kontrole.

Není stanoveno žádné speciální oblečení pro tento zážitek, je tedy pouze na vás, co si obléknete. Ale samozřejmě je doporučeno pohodlné sportovní oblečení.

Čistý čas jízdy ve voze je asi 45 minut. Před jízdou budete krátce seznámení s vozem a poté vás čeká 10 minut jízdy s instruktorem, který vám vysvětlí ovládání vozu a předvede, co všechno Hummer H1 dokáže. Poté již bude vše ve vašich rukou a budete si moct užívat cca 35 – 40 minut řízení toho kolosu. Po skončení jízd dostanete vzpomínkový předmět v podobě trička s motivem Hummeru.