Hummer a další auto-moto zážitky

Najít dárek pro člověka, jehož největší vášní je zvuk motoru, vůně kůže a jízda v pořádném stroji není úplně jednoduché. Ale dnes máte možnost pořídit pro milovníka automobilů zážitek, který alespoň částečně vyplní jeho sny. Protože který milovník aut by netoužil po projížďce v některém z těch nejlepších sportovních či terénních vozů, jakými je například Ferrari či Hummer?

Jízda Hummerem je ideálním dárkem pro každého, koho už nebaví jízda po všedních silnicích, a chce si  vyzkoušet své možnosti na opravdu drsném terénu. Jízda je vhodná pro celou rodinu, řidič sebou může přibrat další dva lidi a tak si zážitek mohou užít i děti. Jízda Hummerem Praha probíhá v Hummer centru na okraji Prahy, které má k dispozici kus náročného terénu, na kterým si může každý řidič vyzkoušet nejen možnosti automobilu, který je pro tento terén přímo určen, ale i své.

Během jízdy je s účastníky i instruktor, který řidiče s automobilem seznámí a jízdu mu předvede. Zážitku se mohou účastnit i osoby bez řidičského průkazu, avšak vůz nemohou řídit. I tak za to taková jízda stojí, protože si užijete nával adrenalinu v bezpečí jednoho z nejlepších aut.

Hummer centrum v Praze po skončení jízdy nabízí také prohlídku nedaleké Hummer tvrze, kde si po adrenalinovém zážitku můžete v klidu odpočinout.

Pokud je Praha příliš daleko, můžete si vybrat i z jiné místa pro zážitky, spojené s automobily - hummer centrum Olomouc nebo závodní okruh v Příbrami.

Například pro ty, kteří dávají přednost sportovním autům a silnicím, na kterých se můžou předvést, bude tím nejlepším zážitkem jízda ve Ferrari.

Při tomto zážitku bude auto po celých dvanáct hodin patřit pouze tomu, kdo zážitek obdrží a jeho spolujezdci. Jen tento zážitek umožní projíždět republikou s větrem ve vlasech v jednom z nejexluzivnějších aut.

Daruj zážitek, chvíle aktivního odpočinku a momenty plné adrenalinu na čtyřech kolech, daruj těm, na kterým ti záleží okamžiky, na které nezapomenou.