Jízda Hummerem jako dárek

Máte v rodině nebo mezi známými někoho, kdo je milovníkem adrenalinu a chcete mu udělat radost? Darujte mu některý dárek z naší nabídky adrenalinové zážitky. Adrenalinové zážitky jsou dárky, které obdarovaným udělají opravdovou radost a zanechají v nich takové vzpomínky, na které se nedá nikdy zapomenout. Mezi nejvíce adrenalinové zážitky patří bungee jumping, tandemový seskok padákem a tandem paragliding.

Jízda Hummerem

Dále mezi často vyhledávané adrenalinové zážitky patří jízda hummerem. Snad každý chlap, ať už jako malý kluk, nebo i v dospělosti, si přál řídit auto, jako je právě hummer. Nyní máte příležitost mu tento sen proměnit ve skutečnost! Zážitek jízda hummerem nabízíme ve třech lokalitách: Olomouc, Klíčany u Prahy a Praha.

Jízda hummerem Olomouc

Při zážitku jízda hummerem Olomouc budete řídit terénní vůz hummer H2. S sebou můžete vzít ještě dva spolujezdce. Čistý čas jízdy v tomto voze je 45 minut. K absolvování zážitku jízda hummerem Olomouc Vám stačí vlastnit řidičský průkaz skupiny B.

Jízda Hummerem Praha

Tady si vyzkoušíte dráhu plnou nerovností, bláta a strmých kopců. Zážitek jízda hummerem Praha probíhá v Hummer centru nedaleko Prahy. Hummer může řídit jedna osoba a další dvě osoby mohou jet s Vámi jako spolujezdci. Nejdříve se seznámíte s vozem hummer, poté Vám instruktor ukáže, jak se vůz řídí a pak už budete řídit jen Vy. Po absolvování zážitku můžete navštívit Motorest nebo Tvrz Hummer, kde probíhají historické oslavy a slavnosti. Vstupenku dostanete zdarma k zážitku jízda hummerem Praha.

Jízda Hummerem H1

Jízdu hummerem H1 nabízíme jako zážitek na 30 minut, kde se zezačátku seznámíte s vozidlem a poté už budete řídit sami vozidlo. Druhá verze zážitku je na 60 minut, kde čistý čas jízdy, kdy vozidlo řídíte Vy, je 45 minut. U obou verzí je možno mít s sebou dva spolujezdce.

Darujte tedy zážitek jízda hummerem! Dárkem uděláte zaručenou radost!