Hummer jízda

Zajímáte se o automobily a vaším snem je jízda v některém z opravdu nefalšovaných terénních vozů? Váš vlastní automobil zvládá maximálně tak cestu do supermarketu a zpět a o nějakém řádění v drsném terénu si můžete nechat jenom zdát? Ani v tomto případě nemusíte zoufat, váš sen se může klidně co nevidět stát skutečností! Nyní máte jedinečnou možnost usednout za volant nekompromisního terénního vozu a na náročné off-roadové trati konečně zjistit, kde až jsou jeho a také především vaše limity. Ovšem nebude se jednat o vozy jenom tak ledajaké, usednete do vozů značky přímo nejpovolanější – legendární značky Hummer! Jízda Hummerem je prostě nenapodobitelná.

Tyto vozy na běžných silnicích jednoduše nejdou přehlédnout, už z toho důvodu, že mezi ostatními auty vyčnívají především svou velikostí a klasickými hranatými tvary. Ale tyto vozy nebyly stvořeny pro každodenní dojíždění do práce nebo cestu do obchodu a zpět. Maximální rychlost těchto kolosů se pohybuje pouze kolem hodnoty 130 km/h, u vaší oblíbené pumpy budete častěji než doma a velikost tohoto vozu také není tím, co by vám v přecpaném městě dvakrát vyhovovalo. Opravdové kvality se projeví právě až v náročném terénu, pro který byla tato auto stvořena.

Například agentura na zážitky Esennce s.r.o. v současné době nabízí projížďky hned ve dvou různých modelech vozů značky Hummer! Jako první možnost je zde legendární Hummer H1, který vzešel z populárního armádního speciálu a jeho schopnosti v terénu jsou o pořádný kus dál, než u dnešních klasických terénních automobilů. Druhou možností je již poněkud civilnější a méně vyhraněný, ovšem stále velmi kvalitní terénní automobil, Hummer H2.